Закон бумеранга: дівчина зрадuла і її чоловік покинув

Хтось вірить у закон бумеранга? Це єдиний закон, який у нашому світі неписаний, проте спрацьовує систематично.

Чому запитую? Бо я вірю. Вже переконувалась в цьому не один раз. А тепер таку цікаву історію почула. Вона просто прекрасно ілюструє приклад такого закону. Хоч і подіяв він не зразу, але ж зрозуміло, що таких збігів не буває. Тому треба добряче думати що робиш і кому що кажеш. Я вже в цьому переконана.

Нещодавно зустріла сусідку. Вона жила в одному будинку з моїми родичами, от я й розуміла про кого йде мова.

У сім’ї дядька двоє дітей, тобто моїх двоюрідних братів. Він, Володимир, якому виповнилось 24 роки, і старший Дмитро, якому 27. Вони завжди конкурували між собою, такий вже мали характер. Особливо, Володимир. Він був дуже запальним і заздрісним, так минав час, а хлопець не змінювався.

Дядько намагався примирити дітей, звісно йому була неприємна ворожнеча у власній сім’ї. Та нічого змінити не вдавалось. Доводилось зрозуміти їх, змиритись і більше не псувати собі цим нерви.

Все ж дорослі хлопці, самі розберуться у своїх проблемах. Час на виховання вже минув. Так і зробили.

За рік Дмитро вирішив одружитись. Він вже досить тривалий час зустрічався з дівчиною, яка йому дуже подобалась. Організували весілля, гарно відгуляли. Якимось незадоволеним був лише Володимир. Та й наречена не надто виблискувала щастям. Минуло кілька місяців. Володимир переїхав у столицю, бо там працював.

А у Дмитра все якось не складалось. Роботу втратив. Знайшов іншу, проте там платили якісь копійки. Вибору не було.

Переїхали до батьків, щоб не платити за оренду. З дружиною весь час сварились. Дмитро почав її ревнувати. Марта все заперечувала, але довший час з кимось переписувалась.

Одного дня дівчина зібрала речі, залишила каблучку і пішла. У листі просто написала, що покохала іншого. Лише згодом Дмитро дізнався хто став тим іншим. Виявляється, що Марта зараз живе з його братом Володимиром. Та не все так просто. У них народились доньки-близнята. Дмитро одружився вдруге.

Він теж мав щасливу сім’ю і троє дітей. Минуло досить багато часу. Якось ми зустрілись з Дмитром нещодавно. Вони в гості до мене приїхали. От я спитала що там чути про Володимира і Марту. Виявилось, що  хлопець її зрадив і вони розбіглись. Дівчина залишилась з двома доньками, у яких ніяк не складеться особисте життя. І вона теж весь час сама.

Володимир постійно з новими дівчатами, дітьми і не переймається. От так буває, усе повертається до вас бумерангом. Тому хоча б поважайте тих, хто вас оточує.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Закон бумеранга: дівчина зрадuла і її чоловік покинув