Збиралась на зустріч однокласників і найбільше не хотіла одягати плаття та каблуки. Як на мене, це зовсім не зручно і не комфортно.

На цю зустріч випускників я не надто сильно хотіла йти, але мій чоловік переконав мене, що 10 років після школи буває лише раз і для чого ігнорувати таку можливість зустрітися зі старими друзями. Я довго думала, але все ж погодилась з коханим – списалась з однокласниками й готувалась до цієї події. Вирішили святкувати яскраво, з розмахом. Забронювали найкращий ресторан, фотографа, дівчата домовились одягнути свої вечірні плаття, а хлопці костюми. Все мало бути на найвищому рівні.

Але я людина проста, хоч і добилася значного успіху після школи, але так виряджатись ніколи не любила. Завжди носила лише зручний одяг – спортивні штани “джогери” й худі це мої фаворити. А от каблуки й плаття це зовсім не про мене, зовсім не уявляю, як жінки в цьому постійно ходять, це ж зовсім не зручно і не комфортно. Тому не знала, що одягти на цей захід.

Чоловік, знаючи мої вподобання, переконав не силувати себе й одягнутись як буде зручно. – Без різниці, хто про що там домовлявся, ти у будь-якому вбранні будеш королевою – лунало з його уст. І справді, чому через когось я повинна себе обмежувати в чомусь? Все, вирішено, вдягаю те, що мені зручно.

Настав день зустрічі випускників, через роботу я була вимушена запізнитись, але вже не могла дочекатись коли побачу всіх однокласників. Коли приїхала, всі вже були в зборі, зайшла й побачила косі погляди на мене, тиша просто полонила ресторан. Ну звісно, всі у найкращих, найпишніших сукнях, а я в спортивному костюмі. Але мені було байдуже, вже пережила цей час, коли хвилювалась про думку оточення.

Весь вечір я розважалася, колишні однокласниці навіть не підходили до мене, а от однокласники навпаки, один поперед одного хотіли поспілкуватись зі мною. Це ще більше дратувало дівчат і дуже смішно виглядало. Тоді я переконалась, що неважливо в якому ти одязі, якщо від тебе лине яскрава жіноча енергетика, всі будуть захоплені тобою, а особливо чоловіки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Збиралась на зустріч однокласників і найбільше не хотіла одягати плаття та каблуки. Як на мене, це зовсім не зручно і не комфортно.