Жінка не давала доторкнутись ні до чого, бо вважала, що в мене руки не з того місця ростуть

Дружина ніколи не сприймала мене серйозно. Вона нічого зі мною не вирішувала, усе з’ясовувала сама. Навіть коли щось було потрібно вона завжди кликала свого брата, а не мене.

Я спочатку думав, що, мабуть все-таки, перебільшую. Можливо, не хоче мене турбувати чи обтяжувати якимись дрібними проблемами. Та такі думки і відчуття переслідують мене вже впродовж 7 років подружнього життя. Під’їхати зі мною куди-небудь вона не хоче, викликає таксі або свого брата Олексія.

По господарству теж сама порається, майстра викликає, тата свого, лише не мене. Каже, щоб я себе не обтяжував. Мені, звісно, подобається, коли про мене турбуються. Проте, іноді цього забагато. Вона справді має або інші причини, або ж перебільшує.

Я не міг зрозуміти що відбувається і чого вона цим добивається. Звісно ж сваритись не хотів, бо наче б то не було ніякого приводу. Та й дружина б не сказала нічого нового.

Та от одного разу все само собою з’ясувалось. Навіть не потрібно було питати. Просто так вирішила за нас доля. Приходжу я одного разу додому. Кран поламався. Робота була неважка. Треба було дещо перетягнути. Заспокоїв дружину, що все швидко владнаю, та вона сказала, що покличе майстра, аби я не бруднився, а поки вона його чекатиме я мав забрати дітей зі школи.

Я, звісно ж, погодився, нічого такого в цьому не було. Зібрався і рушив до школи. У дворі зустрів Олексія з інструментами. Привітались, виявилось моя дружина його покликала, щоб полагодив кран. Мене це вже насторожило. Вона ж казала, що покличе професіонала. А тут знову брат з’явився. Менше з тим. Я пішов по сина та дочку.

Коли повернулись, Дімка і Ліза захотіли ще з друзями у дворі трохи погуляти. Я з портфелями піднявся нагору. Тихенько відчинив двері, бо інакше й не умію. Якраз вчасно. Дружина і Олексій мене звісно не почули і далі собі розмовляли. Брат картав дівчину, чому це вона постійно до нього звертається, коли має чоловіка.

Відповідь дружини просто вбила мене. Вона сказала, що я зовсім ні на що не здатний. Вона хоче, щоб результат був якісним. А я не вмію нічого робити і в мене взагалі руки не з того місця. Я повернувся до дітей. Нічого тоді не влаштовував. Проте, й досі не знаю як спілкуватись з жінкою далі.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінка не давала доторкнутись ні до чого, бо вважала, що в мене руки не з того місця ростуть