Жінка принесла обміняти градусник, бо він не працює

Якщо чесно, то так іноді засмучує старше покоління.

Ось постійно виникають ситуації, коли я розчаровуюсь і розумію, що вік – це не ознака якоїсь зрілості і наявності розуму. Люди різні, потрібно це розуміти.

Розуміти для того, щоб більше не розчаровуватись.

Подруга моя працює в аптеці. Просто вгадайте: хто може бути найбільш агресивними і недобрими клієнтами?

Звісно, що люди похилого віку.

Я зараз не узагальнюю все, і не прирівнюю до одного типажу.

Проте, хочу трохи прояснити ситуацію, коли пенсіонери постійно скаржаться на молоде покоління і розповідають про їхні недоліки.

Прийшла нещодавно до моєї подруги Галі, що працює фармацевтом, жінка, що на вигляд мала років шістдесят, а може й більше.

З самого початку налаштована вона була не надто привітно. Почала розглядати вітрину з градусниками. Наполягала, щоб кожен їй показали і гарантували якість, пояснили чим відрізняються і чи всі варті своїх грошей.

Я б уже, чесно кажучи, вибухнула, але моя Галя доволі добра і спокійна людина. З усім допомогла. Хоча вже й люди зібрались у черзі і починали дратуватись.

Жінка придбала доволі недорогий градусник, звичайний, середньостатистичний ртутний. Що там може виникнути за проблема?

Минуло два дні. Приходить ця сама жінка. Галя її одразу впізнала, бо клієнти у спальному районі постійно одні і ті ж, а ця була якась новенька. Або переїхала, або ж, як більшість пенсіонерів, їздила на інший край міста, бо порадили їй подружки цю аптеку. Принесла вона градусник.

Почала вимагати, щоб їй віддали гроші, бо він не працює. Я б уже розсміялась, чесно. Та Галя почала з’ясовувати що трапилось. Жінка відповіла, що син здається їй гарячим, а градусник показує 36,6. Дивні, звісно, претензії, тому моя подруга їй відмовила. Ця жінка просто сказилась, почала кричати і висувати претензії, а потім, просто уявіть, викликала поліцію. Хлопці приїхали за хвилин 10.

Вони спочатку посміялись, а потім співчутливо поглянули на мою подругу. Галя навіть не знала як реагувати. Поліція пригрозила жінці штрафом за хибний виклик і та пішла. А моя подруга і досі при згадках про градусники починає хвилюватись.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінка принесла обміняти градусник, бо він не працює