Жінка, яка була прибиральницею у нашому садочку, виявилась бабусею однієї з дівчаток

До нас в дитсадок влаштувалась бабуся. Вона була прибиральницею. Жінка була старша, але хвацька і працьовита. Та й до дітей гарно ставилась, навіть, можна сказати, що дуже любила. Проте, за однією вона слідкувала найбільше. Згодом ми дізналися чому.

Тамара Львівна мала сина Юрка. Він був її єдиною дитиною, тому всю увагу вона давала йому. Хлопець виріс на радість батькам. Він чудово вчився і вступив у хороший виш. Як батьки будь-якої дитини вони бажали, щоб син знайшов другу половинку та якнайшвидше подарував їм внука або внучку. Але вибір хлопця був неочікуваним.

Одного разу мати прийшла до сина в гості. Вони пили чай та розмовляли про плани. Син планував одружитися з таємною обраницею. Найближчим часом він хотів познайомити її з батьками, але хотів пов’язати цю зустріч з якоюсь святковою датою. Раптом до квартири увійшла жінка сорока років.

-Це, напевно, власниця твоєї домівки?- сказала Тамара Львівна.

-Мамо, знайомство вийшло швидше ніж я планував. Але так і буде. Це Ліля – моя кохана.

В цю хвилину мама хлопця ледве не втратила свідомість. Юркова дівчина виявилась старшою від нього більше ніж на десять років. Син розповідав, як сильно любить цю жінку. Виявилось, що вона була його викладачкою іноземних мов. Їхні стосунки почалися, ще під час навчання в університеті та продовжились після його закінчення. Голубки навіть почали жити разом.

Тамара Львівна була проти їхніх стосунків, відколи про них дізналась. Як вона не намагалась, син стояв на своєму. Він не хотів розходитись з жінкою, не зважаючи на різницю у віці. Мама вирішила, або вона, або ця жінка. Юрко зробив свій вибір. Незабаром, вони відсвяткували весілля. У пари народилась донька. Тамара Львівна не спілкувалась з подружжям і не прийшла на хрестини внучки.

Але як б вона не злилась на невістку, жінка не могла жити і знати, що десь росте її кровинка. Та щоб таємно бачитись з нею влаштувалась прибиральницею в дитячий садок, який відвідувала внучка. Саме тому на цю дівчинку вона часто задивлялась.

Наближалось Різдво. В цей день садочок працював лиш до обіду. Врешті-решт Тамара Львівна вирішила підійти ближче до дівчинки та поговорити. Під час того як вона розпитувала внучку, ззаду почувся чоловічий голос.

-Хіба вам дозволено спілкуватися з дітьми, якщо ви не вихователь?

Коли жінка повернулась побачила обличчя рідного сина. Він також був здивований неочікуваною зустріччю. Проте, родичі не стали обговорювати минулі конфлікти.

Син обняв маму та сказав, як жалів, що допустив їхню сварку. Юрко запросив стареньку відсвяткувати Різдво разом. Він говорив, що познайомить ближче її з дружиною. Щоб мати зрозуміла, що вік не має значення, коли любиш людину по-справжньому.

Так сім’я Тамари Львівни поєдналась на Різдво, а внучка нарешті познайомилась з бабусею.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінка, яка була прибиральницею у нашому садочку, виявилась бабусею однієї з дівчаток