Жінка заговорила китайською, бо почула її під час сну

Цікаві випадки часом трапляються у нашому житті. Ми й досі не збагнули до кінця як працює людський організм. А особливо пам’ять.

Іноді здається, що неможливо нічого вивчити. Ти постійно перечитуєш якусь інформацію. А наступного дня сам можеш її відтворити незрозуміло як і чому.

Отак, трапляється. Багато років, та що там років, століть намагалися дослідити ті процеси, які відбуваються у мозку людини, у її свідомості, та не все так просто, як здається. Нові відповіді – це лише крапля в морі, бо під час досліджень постає багато нових питань.

Мені викладач одного разу розповідав цікаву історію. Чоловік часто цікавиться новинами наукового світу. От і відбувся раз конфуз.

Доводив один вчений, що людина запам’ятовує лише те, що чує у притомному стані, тобто тоді коли не спить і не перебуває у комі чи маренні. І заперечила йому звичайна селянка.

Вона важко поралась по господарству і лягала спати, як тільки могла. В цей час син ще навчався.

Хлопець вчився на Факультеті іноземних мов, тож тексти читав уголос, аби потренувати свою вимову. До того ж вивчав він не якусь слов’янську мову, а китайську.

Одного разу жінка захворіла. Піднялась висока температура. В цей час лікар прийшов аби оглянути її. Жінка марила і як же ж здивувались усі, коли раптом вона почала говорити китайською.

Наш розум – це надзвичайна річ. Варто нам хоч трошки зрозуміти його велич і силу!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінка заговорила китайською, бо почула її під час сну