Жінка жила повністю за мій рахунок і ще й жал1лась

Дружина постійно к0нтролює мій бюджет. Доходить навіть до того, що телефонує родичам або колишній дружині. І, якщо відверто, це так набридло, що не пояснити словами. Та напевно варто розповісти все з початку.

Я не з тих чоловіків, які думають, що дружина має сама забезпечувати свої прихоті. Навпаки, вважаю, що достатньо того, що жінка порається вдома, опікується господарством. З Інною я познайомився за 2 роки після розлучення. Уже й не думав, що знову зважусь на серйозні стосунки. Та все якось закрутилось. Таки одружився. Придбав нам квартиру, а от Інна одразу ж після весілля звільнилась з роботи. Пропозиція була моєю і вона радо підтримала. Займалась спочатку ремонтами, а потім і господарством. Та так тривало тільки кілька місяців.

Далі моя дружина зажадала домогосподарку. Вона сама не справляється. Хоча помешкання у нас не таке велике, та й для прибирання є усе необхідне технічне обладнання: і посудомийка, і пральна машина, і пилосмок. Та, на жаль, пояснити це дружині дуже важко було.

Довелось таки найняти помічницю, та ще й не найдешевшу. ЇЇ Інна сама підбірала за рекомендаціями подруг. Ще й ця оплата лягла на мої плечі. На манікюр та зачіску дружині я ніколи не шкодував. Щомісяця наш сімейний бюджет я довіряю їй залишаючи якусь частинку на свої витрати. Розпоряджається грошами нашої сім’ї вона. Я й рідко питаю де все поділось.

Дружина, звісно ж, у мене завжди доглянута. І за те дякую. Хоч видно куди вкладає фінанси. Щоправда, останнім часом почала мені дорікати, ніби я незрозуміло куди решту грошей витрачаю. Я пояснив, що майже все плачу за аліменти. А 300 гривень цього місяця позичив братові до зарплати. Бо в нього день народження у сина, а подарунок потрібен вчасно. Вона ніби зрозуміла і заспокоїлась.

Та далі я дізнався дещо дуже цікаве. При певних обставинах зустрів брата. Він сказав, що Інна телефонувала йому і уточнювала, яку суму я позичав.

Ще наступного дня мені зателефонувала колишня і почала питати, що моя дружина собі дозволяє. Виявилось, що Інна і їй подзвонила. Питала скільки грошей я даю їм в якості аліментів. Оля була розгнівана, бо ми домовились, що моє теперішнє ніколи з її життям не пересікатиметься. Тим паче, з якимись претензіями. Я не розумів причини такої поведінки. Вирішив одразу ж спитати дружину що відбувається. І її реакція просто шокувала. Вона розпочала сварку. Ніби я їй зовсім не допомагаю, вона втомлюється постійно вдома сидіти. Її з’їдає побут. І ще й гроші шкодую для комфортного життя. Інна сказала, що не хоче більше таке терпіти.

Вона подає на розлучення і покидає мене. Я, звісно ж, намагався її спинити та заспокоїти, та це вже було неможливо. За кілька днів я дізнався, що вона переїхала до мого друга. Колега по роботі завжди заходив у гості і був давно знайомий з Інною. От у них і закрутився роман. Єдине чого я й досі не розумію. А що ж тоді я робив не так?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінка жила повністю за мій рахунок і ще й жал1лась