Жінки на усьому готовому далеко не дійдуть

Бувають у цьому світі такі нагл1 дівчата. Живуть, як вареники в сметані, нічим не переймаються. Та ще й на халяву вміють купу всього отримати. Іноді це дуже дратує, а буває просто таким співчуваєш. Бо в результаті вони залишаються без нічого.

От і з моєю братовою так сталось. Хоча на перший погляд непогана дівчина, не дурненька. Але от на життя дуже дивні погляди.

Зокрема, коли вони познайомились, минало пів року. Батьки наші вже хотіли побачити дівчину, на одруження з якою так серйозно налаштований наш Богдан. А от вона зовсім не хотіла знайомитись. Погодилась аж перед самим весіллям.

Дівчинка була дуже доглянута. Видно, що багато грошей у себе вкладає. Проте, не дуже привітна. А от брата так обробила, що він постійно навколо неї бігає. І те подасть, і то перекладе, і стільчик підсуне. Нас це здивувало. Бо Богдан завжди вважав, що дівчина має бути незалежною.

Інга до весілля коштів на себе не жаліла. Богдан пообіцяв, що оплатить їй сукню. То вона й обрала, мабуть, найдорожчу в світі. Після весілля вони жили у Богдановій квартирі. ЇЇ ще колись батьки в іпотеку взяли. Народжувати Інга не хотіла. Нащо? Ще фігуру зіпсує. Та й не до дітей їй було.

Потім вона вмовила Богдана, що він повинен забезпечувати сім’ю. А робота це не її. Вона ще не може себе знайти ні в чому! По господарству Інга також не поралась зовсім. Їсти або замовляла звідкись, або розігрівала те, що мама передає, або ж чекала поки Богдан щось приготує. Добре, що він це вмів.

Прожили вони так 2-3 роки. Тоді Інгу ще й почали не задовольняти заробітки брата. Вона влаштувала істерику, бо їй потрібна остання модель айфона. Звісно ж вона думала, що цей раз, як і інші все пройде чудово. Богдан махне головою і вони підуть у магазин. Брати кредит на новий телефон.

Проте, не так сталось, як гадалось. Брата це врешті решт обурило. В ньому накопичились усі ті капризи за кілька років. Так вони посварились вперше. Хоча Інга вже була не рада, що це почала. Вона наче вибачатись почала, бо зрозуміла, що це кінець. Але Богдан не послухав. І нарешті подав на розлучення. Зараз він знову одружився. З дуже гарною, доброю дівчиною у них є синочок, і Аня знову вагітна.

А от Інга, наскільки я знаю, більше не мала серйозних стосунків. Вона весь час шукала спонсорів. А між такими відносинами жила за кошт свого батька.

І про що лише думають такі жінки?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінки на усьому готовому далеко не дійдуть