Знайшла у чоловіка документи про право власності на нерухомість, а про квартиру – ні сном, ні духом

Мій чоловік – успішний бізнесмен. Працює у сфері туризму, має мережу туристичних агенцій у найбільших містах країни та рекламний онлайн-бізнес. Я теж заробляю досить непогано.  Можна зрозуміти, що грошей у нас достатньо, аби я могла купити собі шубу, не порадившись з чоловіком. Або щоб списати з рахунку достатньо велику суму і ніхто з нас цього не помітив.

Тиждень тому чоловік виїхав у відрядження на один зі своїх офісів – там виникли якісь невідкладні справи. Сьогодні о 6 ранку термін0во підняв мене на ноги, щоб я зробила йому фото якоїсь квитанції. Я передивилась всю шухляду з документами, доки знайшла потрібний папірець. Але в очі мені втрапив ще один. Двокімнатна квартира у центрі міста, оформлена на чоловікове ім’я.

Перше, що спало мені на думку – подарунок. Але документ оформлений майже рік тому. Нагода подарувати вже знайшлась би. Можливо, подарунок для нього? Жодних родичів з його боку у нас не залишилось. Можливо, квартира для зустрічей з к0ханкою чи к0лишньою? Або для його дітей, про яких я не знаю?

Сотні питань і жодної відповіді. Вже й не знаю, що думати. Я вірю в те, що кохає він тільки мене. У моєму житті вже бували ситуації, коли через свою цікавість я дізнавалась те, чого б воліла нік0ли не знати. Що обрати? Знати правду, навіть, якщо вона все зруйнує, чи продовжувати жити щасливо, вдаючи, що ніч0го не знаю?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Знайшла у чоловіка документи про право власності на нерухомість, а про квартиру – ні сном, ні духом