Знайшли житло мрії, але потім побачили правду

Пенсія – це заслужений відпочинок для нашої «золотої молоді».  Час коли люди можуть відпочити і пожити для себе. Не всі можуть собі таке дозволити, проте герої моєї історії багато працювали і відкладали.

Ось дідусь і бабуся моєї подруги вирішили, що на схилі своїх літ хочуть жити не у метушливому місті, на п’ятому поверсі багатоповерхівки, а десь за містом, щоб поруч був ліс. Проблеми зі здоров’ям теж давались знати, тому виникла просто необхідність переїжджати.

Почались пошуки. Пропозицій надходило чимало. Але всюди знаходили якісь недоліки. То місце розташування не підходило, то подвір’я зовсім не було, то вартість не відповідала пропозиції. Словом, усе не те.

Аж тут знайшли ідеальний варіант. Село недалеко від міста, велике подвір’я, доглянута і чиста хата, ліс поруч. Чудовий вибір для них. Продали квартиру, доклали трохи і придбали цей будинок.

Бабуся з дідусем квапливо переїхали у село. Не могли натішитись, що нарешті будуть жити у власному будинку і не потрібно щодня підніматися сходами.

Та не все склалося так чудово, як здавалося з першого погляду. Виявилося, що їх перша сусідка – це неврівноважена жінка , яка ходить по смітниках і зносить весь непотріб на своє подвір’я. Запах жахливий, але це б нічого, якби у тому смітті не жили миші і таракани.  Жахлива ситуація і виправити складно. А що б ви робили на їх місці?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Знайшли житло мрії, але потім побачили правду