Зустрічалась з чоловіком, а він не заплатив за неї

З чоловіками моїй подрузі ніколи не щастило. Мабуть, така карма. Їй уже 31, а вона ще ні разу не була заміжня. Стосунки були, кількох чоловіків зустрічала, щоправда, до одруження ніяк не дійшло. Один бабій, інший альфонс, третій занадто ревнивий. А є й такі, що у свій вік ніяк від маминої спідниці не відірвуться. Отак і жила, зі стосунків у стосунки. А то й взагалі казала, що більше ні з ким не спілкуватиметься.

Та от кілька місяців тому зустрілись. Похвалилась мені новим кавалером. Ніби то він не такий, як інші. І доглянутий, і вродливий, і чесний, і турботливий. Я, звісно, за подругу була рада. Проте, вона про кожного чоловіка на початку стосунків гарно відгукувалась. Тому, вірити комусь було доволі небезпечно і ненадійно.

Цьому Дмитру було 34. Він не мав сім’ї, принаймні так казав. Його наречена зрадила перед весіллям. Тому, після цього він не міг нікому довіряти. Та от Оксана змінила його ставлення до життя. Він часто приносив їй квіти, щоправда, з дому майже не виходив. Казав, що у прогулянках ніякої романтики. Краще разом повечеряти вдома.

Оксана погоджувалась, та пізніше вирішила, все-таки, просто змусити його кудись піти. Не можна ж так засиджуватись. Вони ще не старі, треба жити на повну. Вирішили сходити в кіно. Прийшли. Обоє стоять в черзі на касу. Звісно, Оксана сподівалась, що Дмитро замовить два квитки. Та він підійшов, оплатив свій вхід і відійшов в сторону.

Звісно ж, дівчина мала гроші. І собі квиток купила. Проте, стало якось не зовсім приємно. Та вона подумала, що він просто довго був сам. Можливо, не здогадався. Це ж дрібниці. Нічого не обговоривши, вони пішли на фільм.

Ці майже 2 години минули легко і спокійно. Вони багато сміялись, тримались за руки та відпочивали. Опісля, чоловік сам запросив Оксану у ресторан по сусідству. Звісно, що моя подруга одразу ж погодилась. Вона навіть не думала, що й тут чоловік себе покаже.

Вони небагато замовляли. Оксана взяла лише десерт та каву. А Дмитро стейк з салатом. Посиділи трохи, поговорили. Врешті, попросили офіціанта принести рахунок. Поглянувши у чек, Дмитро сказав, що вийшло по 112 гривень.

Оксана спочатку не зрозуміла і перепитала. Та чоловік відповів, що у нього є принципи: все у житті має ділитись порівну.

Він ніколи не платитиме за свою дружину, вона повинна цінувати гроші і сама заробляти на те, що хоче. Тож суму чеку поділив навпіл.

Оксана вирішила, що з таким жадібним чоловіком більше спілкуватись не хоче. А як би вчинили ви?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Зустрічалась з чоловіком, а він не заплатив за неї