Зустрічались з дівчиною, поки не приїхала її мама

Мій племінник довший час був сам. Мав раніше серйозні стосунки, та пізніше якось все не клеїлось. Дівчина його зрадuла, переїхала в інше місто. Андрій пообіцяв самому собі, що більше не хоче одружуватись.

Та потім усе трохи змінилось. Минав час. Андрій змінився, став вродливим молодим чоловіком, багато працював, отримав гідну посаду і заробітну плату. Придбав красиву машину, про яку давно мріяв.

А ще квартиру в центрі. Загалом, став гідним холостяком, і зразу ж знайшлась дівчина, яка вирішила скористатись Андрійком. Ми випадково дізнались. Вони познайомились в іншому місті. Племінник був там по роботі. Минув тиждень. Ця Марія вже приїхала і посилилась у його квартирі. Ми навіть спочатку не повірили.

Познайомились з нею. Андрій запросив нас на вечерю. Дивна дівчина, не дуже нам сподобалась. Особливо, матері Андрія, моїй сестрі Галині Дмитрівній. Попросили ми хлопця бути обережним з нею.

Слухати він звісно не хотів, бо завжди був дуже впертим. Весь в батька.

Ми й не втручались. Хай сам влаштовує своє життя. Лише спостерігали. Господарювала якийсь час Марія там. До речі, це в неї вдавалось так собі. Не знаю, у чому причина. Розповідала, що вдома не байдикувала.

Та, можливо, брехала. Бо робила доволі мало, а за що й бралась, то золоті верби виростали. Їсти робила: мало того, що пересолила просто жахливо, то ще й дорогу каструлю повністю спалила. Андрій її ще й після цього в ресторан відвів. Іншого разу вирішила поприбирати. Не сподобалась їй пилюка на меблях, вирішила скористатись рецептом своєї мами. От цими народними методами і спалила все.

На шафах плями позалишались гігантського розміру. А пізніше ще сюрприз. Приїхали мама і тато. Так-так, родина Марії. Андрій був у шоці. Та звісно радий бачити майбутніх тестя і тещу. Запропонував винайняти для них номер у гарному готелі. Та вони безцеремонно заявили, що залишаться у квартирі мого племінника поруч з дочкою. Андрій спочатку терпів, але мама дівчини почала керувати усім.

Вона поводилась, наче господарка. Прожили вони на широку ногу за кошт Андрія 2 тижні. Далі Андрій не витримав постійних докорів у його сторону і попросив виїхати. А Марія образилась. Теж зібрала речі і забралась звідти.

Отак, доля сама, без наших втручань, розставила все на свої місця. А племінник знайшов собі гарну партію і скоро у них весілля.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Зустрічались з дівчиною, поки не приїхала її мама