Дім
У Сергія Васильовича дружина вже п0мерла. У нього залишилось двоє синів. Старшому Богдану було 32 роки

Моя бабуся росла в сім’ї одна, свого тата вона не знала, а мама постійно працювала і їй було не до дитини.

Три брати перед війн0ю попрощались з матір’ю, бо батька свого не знали. А навпроти їх хати жила

В класі мого сина 4-токласника в класі всі діти ходять ночувати один до одного в гості. Спочатку мені

Я відправила 16-річну доньку в літній табір з додатковою фізичною підготовкою. Через місяць вона приїхала

В двері постукали. Я відчинила. На порозі стояла дівчинка, років чотирьох. З великими заплаканими очима.

Я жила з Василем, сином тітки Люди у дворі. Дітьми ми грались в козаки-розбійники та хованки, лазили

Мені 31 рік. Я з чоловіком і двома дітьми живу в однокімнатній орендованій квартирі. Усе тому, що мій

пан І тому ми вже добре засвоїли, що треба бути дуже обережним. Бо в іншому випадку наживеш собі мороки.

Добре тепер смартфони є. Кого хочеш – того блокуєш. І не переймаєшся собі нічим. А от стаціонарний –










