Ми з чоловіком живемо разом уже 7 років. Має 3-літнього синочка Артема. З Русланом познайомились досить

Кажуть, від нервів жінок мучuть безс0ння. Та таке і у чоловіків буває. Ось ми з сусідом товаришуєм.

З чоловіками моїй подрузі ніколи не щастило. Мабуть, така карма. Їй уже 31, а вона ще ні разу не була заміжня.

Нещодавно зі мною сталась така ситуація, яка мене трохи здивувала і змусила відноситись до людей похилого

Сам того не бажаючи я почув частину розмови класного керівника моєї доньки та іншої вчительки.

Марина вийшла заміж у 20 років. Вона на той час ще вчилась в університеті. Моя дитина завжди брала участь

Я вийшла заміж 5 років тому та переїхала до Затоки – гарна місцина, туристична і море близько.

У мене є старший брат Петро і він вже майже 20 років живе у США. Здавалось би, що людині треба – має

Олеся росла в сім’ї з середнім достатком – на все необхідне гроші були, але дівчинку не надто балували.

Ми із чоловіком одружились, коли мені було 18, а йому 25. В нашій із ним сім’ї завжди панувала любов










