CZ
На що тільки не здатні люди заради спадщини. Навіть уявити важко. Моїй тітці 85 років. Дякувати Богу

У деяких сім’ях панують дурн1 звички. Наприклад, заведено терп1ти, бо така доля. Та ж хіба можна себе мучuти?

Я вже великий хлопчик – 32 роки, як-не-як, але мама й досі не дає мені жити самостійно. Вже не говорю

Я завжди заздрив тим, у кого теплі братерські чи сестринські стосунки і навіть не розумів як це.

Батько виховував мене фактично сам, бо коли мені було 5 років у неї стався iнcyльт, кілька років вона

Коли моя бабуся була маленькою, то в їхньому селі було багато людей та молоді, не те, що зараз, тому

Ми з чоловіком живемо разом уже 7 років. Має 3-літнього синочка Артема. З Русланом познайомились досить

Марина вийшла заміж у 20 років. Вона на той час ще вчилась в університеті. Моя дитина завжди брала участь

Олеся росла в сім’ї з середнім достатком – на все необхідне гроші були, але дівчинку не надто балували.

Отак буває, що живеш усе своє життя прив’язаний до матері і навіть не уявляєш собі що колись перестанеш










